výroba web stránok

PORTFÓLIO

 

Doba výroby štandardnej web stránky o rozsahu 10-30 podstránok trvá 10 dní, okrem prípadov kedy vytváraná stránka obsahuje väčšie množstvo podstránok (30 a viac).
Výroba jednostránkového alebo extrémne jednoduchého webu nemá význam, pretože vyhľadávače (Google) ho budú ignorovať a bude mať nulovú návštevnosť. Platí pravidlo, čim viac konkrétnych informácií, tým lepšie.

To že niečo vyhovuje Vaším predstavám, nemusí Google akceptovať, pokiaľ sa samozrejme nekamarátite s riaditeľom tej spoločnosti. Google má svoje pravidlá a stránka sa mu musí technologicky a obsahovo prispôsobiť.
Aspoň v reálnom svete a v roku 2022 to tak funguje.

 e-mail:  info@web-stranka.com
 tel:  +421 949 643 043
 +421 940 110 197

Tvorba webových stránok

check red colorZhotovím Vám moderné webové stránky s responzivním dizajnom a s redakčným systémom pre vlastnú správu obsahu. On-page SEO a https zabezpečenie je samozrejmosť.

Optimalizácia pre mobily

check red colorPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený - rovnako tak, ako sú pripravené stránky, ktoré si práve prezeráte.

Redesign webových stránok

check red colorRedesign webových stránok je vhodný v prípade, že už svoje stránky máte, ale potrebujete inovovať ich vzhľad alebo ak ich chcete rozšíriť o nové užitočné funkcie.

Analýza návštevníkov

check red colorPre rozhodovanie o obchodnej stratégii je veľmi dôležité poznať svojho návštevníka - vek, pohlavie, záujmy, aké stránky a súbory ho na webe najviac zaujímajú, odkiaľ prišiel, akú dlhú dobu na stránkach strávil, apod.

E-shopy & katalógy

check red colorE-shopy, s ktorými sa veľmi dobre pracuje a splnia všetky vaše očakávania. Zvládnem tiež galérie, rezervačné stránky alebo ďalšie, rozsiahlejšie projekty.

Správa a aktualizácia

check red colorPre väčší komfort Vám ponúkam správu a aktualizáciu Vašich webových stránok, ktorá zahŕňa pravidelnú údržbu, zálohovanie dát, monitoring dostupnosti stránok 24hod / 7dní v týždni, návrhy na ďalší rozvoj stránok, apod.

created by: Marek Sarvas